Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu - Drugi Bal Charytatywny

DRUGI BAL CHARYTATYWNY "DOM DLA SERC"

FUNDACJI DOM RODZINNEJ REHABILITACJI DZIECI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM W OPOLU (30.01.2016)

(09.02.2016)

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich do wzięcia udziału

w licytacji obrazów przekazanych Fundacji na Drugi Bal Charytatywny:

Za wspaniałą zabawę a przede wszystkim za wsparcie Fundacji podczas Drugiego Balu Charytatywnego „Dom dla Serc” gorąco dziękujemy naszym wspaniałym Gościom  !!!

Za nieocenioną pomoc w organizacji Balu dziękujemy !

Pani Barbarze Hortynskiej Swendrowskiej i Pani Joannie Zmarzlik oraz

Grupie Nieformalnej Extreme Art! Partnerowi Balu  za przepiękna oprawę artystyczną .

Panu Tomaszowi Ganczarkowi  Prezesowi Zarządu Moszna Zamek Sp. Z.o.o  Partnerowi Balu

za gościnność i wrażliwość na potrzeby innych.

Panu  Łukaszowi Kosińskiemu  kierownikowi działu Administracji i Marketingu

Moszna Zamek Sp. Z.o.o  Partnerowi Balu  za profesjonalizm, którego moglibyśmy się uczyć.

Panom  Mirosławowi Śnigórskiemu  i Łukaszowi Waleczko za skuteczność prowadzonych aukcji, humor i profesjonalną konferansjerkę podczas Balu.

Wspaniałym Artystom, którzy swoimi występami  uświetnili wieczór :

wokalistce Pani Emilii Razik oraz akordeoniście Dariuszowi Kownackiemu.

Sponsorom, dzięki którym  goście mogli wziąć udział w emocjonujących aukcjach i loterii.

Wszystkim pracownikom Fundacji, którzy zadbali o doskonała atmosferę i profesjonalną oprawę Balu.

Wszystkie prace aukcyjne, które umknęły uwadze Gości balu będą wystawione na otwartą aukcję. Dochód z ich sprzedaży zostanie zakwalifikowany jako dochód z balu i przeznaczony na zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych i remont pomieszczeń hydroterapii.

Szczegóły wkrótce.