Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu - ARTYKUŁY

ARTYKUŁY

"Rekordowe wyniki balu "Dom dla serc""

Artykuł: TVP3 OPOLE

"Ponad 100 osób zaszczyciło III bal charytatywny zorganizowany dla fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji."

Zobacz cały artykuł >>

_____________________________________________________________________________________________

""Bal dla serc" w Opolu. Pokazać, że niepełnosprawność nie jest smutna."

Artykuł: RADIO OPOLE

"Koszulka Jakuba Błaszczykowskiego, wiosło Aleksandra Doby, czy obrazy opolskich twórców - między innymi takie fanty licytowano podczas Balu dla Serc zorganizowanego przez Fundację Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu. W czasie balu nagrodzono też osoby, które w szczególny sposób przyczyniają się do aktywizacji osób niepełnosprawnych."

Zobacz cały artykuł >>

Trzeci Bal Charytatywny "Dom Dla Serc"

Artykuł: TVP3 OPOLE

"Już za chwile rozpocznie się III Charytatywny Bal Dom dla Serc, który poprowadzą nasze prezenterki - Anna Święcicka i Iwona Tokarska."