Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu - Zapraszamy do licytacji

Zapraszamy do licytacji

PRZEDMIOTY PRZEKAZANE PRZEZ OPOLSKICH SPORTOWCÓW

Zapraszamy do nabycia niezwykłych przedmiotów przekazanych Naszej Fundacji przez opolskich sportowców! Serdecznie dziękujemy! Smile

1. koszulka ODRY OPOLE z autografami piłkarzy

2. piłka z autografami zawodników GWARDII OPOLE

Czekamy na Państwa telefony: 77 470 01 44

Przypominamy, że cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na potrzeby rehabilitacyjne naszych niepełnosprawnych podopiecznych.

_____________________________________________________________________________________________

PRZEDMIOTY PRZEKAZANE DO LICYTACJI PODCZAS

PIERWSZEGO BALU CHARYTATYWNEGO

Podczas licytacji, która miała miejsce na Balu Charytatywnym "DOM dla Serc", nasi goście wsparli niepełnosprawnych DOMowników kwotą 13 097 zł.

Z serca dziękujemy licytującym. Pozostało kilka przedmiotów, które czekają na swoich właścicieli- fundacyjnych Darczyńców. Oto one:

A. koszulka Michała Ruciaka (reprezentant Polski w siatkówce, kapitan ZAKSA Kędzierzyn Koźle)

z autografem - w zestawie ze spodenkami

B. koszulka koszulka Piotra Nowakowskiego (reprezentant Polski, tegoroczny mistrz świata,

środkowy w Asseco Resovia Rzeszów) z autografem - w zestawie ze spodenkami

C. bon turystyczny na przejazd do Chorwacji dla 2 osób w sezonie letnim 2015

Czekamy na Państwa zainteresowanie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.