Nasze realizacje

  W Zakładzie Aktywności Zawodowej zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami i wspólnie prowadzimy 8 specjalistycznych pracowni.
  Oferujemy szeroki zakres usług i produktów – od projektowania i realizacji zleceń poligraficznych i sitodrukarskich, poprzez ceramikę użytkową i artystyczną po krawiectwo włącznie. Tworzymy unikatowe, wysokiej jakości produkty – realizujemy zlecenia zarówno dla firm, instytucji administracji publicznej, organizacji pozarządowych  jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy.

  OPOLSKI TEATR LALKI I AKTORA
  IM. ALOJZEGO SMOLKI

  Zrealizowaliśmy statuetki na XXX Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalek – nagrody dla twórców teatralnych jubileuszowej edycji festiwalu.
  Nasz autorski projekt zrealizowany został w pracowni ceramicznej: forma gipsowa, odlewy z masy lejne, wypały i szkliwienie oraz oryginalna etykietka dopełniająca całości.

  BIOTIKA

  Opolska manufaktura, która specjalizuje się m.in. w ręcznej produkcji świec, wosków do kominków.
  Zaprojektowaliśmy i uszyliśmy woreczki oraz torby z surówki bawełnianej (240 g/m2), logotyp zrealizowany techniką sitodruku oraz haftem cyfrowym.

  Muzeum Śląska Opolskiego

  Zrealizowaliśmy torby z nadrukiem w ramach projektu “Muzeum w podróży – mobilny projekt edukacyjny”

  Efekt współpracy pracowni sitodruku (wykorzystane techniki to sitodruk bezpośredni oraz termotransfer) oraz krawieckiej (projekt i realizacja torby).

  Kwitnące Horyzonty – Szkoła Florystyczna

  Wspólnie z klientem zaprojektowaliśmy mocne fartuchy z wieloma praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę florysty jednocześnie przypominające o miłości do kwiatów.
  Zastosowano materiał typu drelich 240g/m2, druk techniką termofransferu.

  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

  Okolicznościowa tablica, której kluczowym elementem jest ręcznie wykonany kafelek ceramiczny została wykonana na II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych.
  Swój udział w realizacji miały pracownie ceramiczna, sitodruku i poligrafii.

  Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

  Połączone siły pracowni krawieckiej, situdruku i poligrafii pozwoliły zrealizować nam kolekcję torb i fartuchów z myślą o 70-tym jubileuszu ASP we Wrocławiu.
  Torba bawełniana czarna 145g/m2, nadruk/ sitodruk bezpośredni
  Fartuch z drelichu 240g/m2, nadruk/ termotransfer, metka/ druk sublimacyjny

  Miasto Opole

  Regularnie współpracujemy z Miastem Opole dokładając swój wkład w jego promocję.
  Przygotowujemy kolekcje z myślą o turystach odwiedzających Galerię Biały Kruk jak również realizując zestawy okolicznościowe dedykowane Miastu.
  Najczęściej sięgamy po porcelanę z kalką ceramiczną, ręcznie wykonywane magnesy, torby z nadrukiem, notesy i zeszyty z autorskim grafikami.