Nasze realizacje

W Zakładzie Aktywności Zawodowej zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami i wspólnie prowadzimy 8 specjalistycznych pracowni.
Oferujemy szeroki zakres usług i produktów – od projektowania i realizacji zleceń poligraficznych i sitodrukarskich, poprzez ceramikę użytkową i artystyczną po krawiectwo włącznie. Tworzymy unikatowe, wysokiej jakości produkty – realizujemy zlecenia zarówno dla firm, instytucji administracji publicznej, organizacji pozarządowych  jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy.

Nasze realizacje

OPOLSKI TEATR LALKI I AKTORA
IM. ALOJZEGO SMOLKI

Zrealizowaliśmy statuetki na XXX Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalek – nagrody dla twórców teatralnych jubileuszowej edycji festiwalu.
Nasz autorski projekt zrealizowany został w pracowni ceramicznej: forma gipsowa, odlewy z masy lejne, wypały i szkliwienie oraz oryginalna etykietka dopełniająca całości.

 

Biotika

BIOTIKA

Opolska manufaktura, która specjalizuje się m.in. w ręcznej produkcji świec, wosków do kominków.
Zaprojektowaliśmy i uszyliśmy woreczki oraz torby z surówki bawełnianej (240 g/m2), logotyp zrealizowany techniką sitodruku oraz haftem cyfrowym.

 

Nasze realizacje

Muzeum Śląska Opolskiego

Zrealizowaliśmy torby z nadrukiem w ramach projektu “Muzeum w podróży – mobilny projekt edukacyjny”

Efekt współpracy pracowni sitodruku (wykorzystane techniki to sitodruk bezpośredni oraz termotransfer) oraz krawieckiej (projekt i realizacja torby).

 

Nasze realizacje

Kwitnące Horyzonty – Szkoła Florystyczna

Wspólnie z klientem zaprojektowaliśmy mocne fartuchy z wieloma praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę florysty jednocześnie przypominające o miłości do kwiatów.
Zastosowano materiał typu drelich 240g/m2, druk techniką termofransferu.

 

Nasze realizacje

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Okolicznościowa tablica, której kluczowym elementem jest ręcznie wykonany kafelek ceramiczny została wykonana na II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych.
Swój udział w realizacji miały pracownie ceramiczna, sitodruku i poligrafii.

 

Nasze realizacje

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Połączone siły pracowni krawieckiej, situdruku i poligrafii pozwoliły zrealizować nam kolekcję torb i fartuchów z myślą o 70-tym jubileuszu ASP we Wrocławiu.
Torba bawełniana czarna 145g/m2, nadruk/ sitodruk bezpośredni
Fartuch z drelichu 240g/m2, nadruk/ termotransfer, metka/ druk sublimacyjny

 

Nasze realizacje

Miasto Opole

Regularnie współpracujemy z Miastem Opole dokładając swój wkład w jego promocję.
Przygotowujemy kolekcje z myślą o turystach odwiedzających Galerię Biały Kruk jak również realizując zestawy okolicznościowe dedykowane Miastu.
Najczęściej sięgamy po porcelanę z kalką ceramiczną, ręcznie wykonywane magnesy, torby z nadrukiem, notesy i zeszyty z autorskim grafikami.