Korowód karnawałowy

Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu organizuje Kolorowy Korowód w ramach kampanii Radości Małe i Duże. Impreza odbywa się corocznie się na opolskim rynku.

Celem imprezy jest promocja Fundacji DOM i zachęcenie mieszkańców Opola do przekazania 1% podatku na rzecz rehabilitacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z Fundacji Dom.

Korowód przebierańców, na który składają się podopieczni i pracownicy Fundacji DM (a jest nas sporo), zaprzyjaźnione organizacje, szkoły i przedszkola oraz mieszkańcy Opola spotykają się na wspólnej zabawie.

W programie Korowodu są animacje i zabawy dla dzieci i młodzieży, przemarsz wokół Rynku, pokazy artystyczne i wiele innych.

Prowadzimy wówczas punkt informacyjny, gdzie można zapoznać się z działalnością Fundacji, porozmawiać ze specjalistami prowadzącymi rehabilitację leczniczą, społeczną i zawodową… oraz napić się ciepłej herbaty. Mały Procent – Wielka Radość!