Konkurs piosenki świątecznej 2023 r.

Konkurs piosenki świątecznej, 15.12.2023 r., hol na ul. Mielęckiego 4a

Grudzień to miesiąc pełen przedświątecznych przygotowań, w którym możemy poczuć atmosferę i klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W Fundacji mieliśmy już okazję poczuć magię Świąt- kilka dni temu w Fundacji przy ul. Szymanowskiego obchodziliśmy Mikołajki.

Przed nami kolejne wydarzenie- tym razem przy ul. Mielęckiego, gdzie odbędzie się konkurs piosenki świątecznej. Dzięki takim inicjatywom pokazujemy, że Fundacja to nie tylko rehabilitacja, troski czy potrzeby, ale to po prostu Rodzina, w której doświadczamy cudownych, wspólnych chwil, którymi chcemy się dzielić, i o których chcemy mówić, jak najczęściej.

Konkurs Piosenki Świątecznej jest radosnym wydarzeniem, które stało się już okołoświąteczną tradycją w Fundacji DOM. Udział w tej muzycznej imprezie biorą dorośli podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, dorośli uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Opolu i w Tarnowie Opolskim, oraz dzieci z  „fundacyjnego przedszkola”- Pogotowia Terapeutycznego. Podczas konkursu piosenki świątecznej wyłonione zostaną osoby, które swoimi umiejętnościami wokalnymi pochwalą się na fundacyjnej Wigilii.

Patronem imprezy jest firma TAURON.

plakat konkurs piosenki wi tecznej