Zapraszamy na Jubileuszowy Festyn Fundacji DOM
Już 20 czerwca o godzinie 11:00 na pl. Wolności w Opolu nastąpi Wielkie Otwarcie naszego Festynu. Otwarcie Festynu uświetni występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Chrząstowice.
O godzinie 11:45 będziemy chcieli gorąco podziękować wszystkim tym, bez których bardzo trudno byłoby nam pomagać naszym podopiecznym. Bezinteresowna pomoc nigdy nie powinna pozostać niezauważona i niedoceniona, dlatego też już na samym wstępie chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność.
O godzinie 12:30 czeka nas spotkanie z młodymi talentami ze Studia Piosenki DEBIUT oraz Jazzowego Studia Kształcenia Wokalnego MDK.
Następnie, o godzinie 13:10 wystąpią podopieczni Fundacji DOM ze: Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej z Opola i Tarnowa Opolskiego.
Po występach Sercem Malowanych, naszych podopiecznych, Radosną Scenę zapewni zespół akrobatyczno-taneczny Biedronki DPS Czarnowąsy.
Około godziny 13:50 przewidywane jest przybycie naszych przyjaciół z Hog Chapter Wrocław Poland. Zapraszamy wszystkich, dla których życie, wolność i motocykl Harley Davidson są ze sobą nierozerwalnie związane – jak i tych, którzy dopiero to u siebie odkryją.
Losowanie nagród odbędzie się o godzinie 14:00, a gdy już wszyscy będą szczęśliwi, o 14:05 Żaneta Kobylańska zapewni gorące Rytmy przy wspólnych tańcach Latino.
Tradycję w Ruchu o godzinie 14:30 wprowadzi Zespół Pieśni i Tańca Opole MDK.
Od tradycji już tylko krok do klasyki, w którą wejdziemy podczas koncertu skrzypcowego Akademii Muzyki „miniPaganini” o godzinie 15:00.
Po odpoczynku przy klasyce, prawdziwym hitem będzie o godzinie 15:30 Koncert Stwora Głodomora, a po nim Taneczne Show SALSA FUERTE o godzinie 16:30.
Podczas drugiego losowania nagród o godzinie 16:50 ponownie wszyscy wygrają.
O godzinie 17:00, Wielki Finał, nasz Dom będzie pełen dźwięków, które zapewni podczas koncertu Zespół 4MATION.
Nasz Dom jest pełen pomysłów, stąd cały czas dostępne będą warsztaty kreatywne. Konkursy dla dzieci, Fabryka zabawek. Dla zgłodniałych zapewniamy DOMowe ciasta a DOMowe wege zapewnią Wegeneraci. O gorące emocje dbać będzie Teatr Tańca i Ruchu z Ogniem „Mantikora”.
Będzie można odwiedzić Strefę Ruchu Politechniki Opolskiej, zaprzyjaźnioną z nami Fundację DKMS oraz Galerię Biały Kruk.
Wszystkich przyjaciół Fundacji DOM zapraszamy do wspólnej fotografii.
Organizacja Festynu Fundacji DOM jest możliwa dzięki współpracy i wsparciu naszych partnerów: Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA, Politechnika Opolska oraz Stowarzyszenie PrzyDOMek.




