“Mam tę MOC” – cykl warsztatów rękodzielniczych

Rekidzieło Ok

Nasz „Biały Kruk” to miejsce o wielu obliczach: urocza przestrzeń z rękodziełem artystycznym, prężnie działając galeria dająca szansę osobom niepełnosprawnym w rozwoju zawodowym, a także punkt spotkań kulturalnych i artystycznych. Stąd nasza propozycja warsztatów artystycznych, podczas których dzielimy się wiedzą i umiejętnościami.

“Mam tę MOC “ to cykl warsztatów rękodzielniczych, na których w miłej, kreatywnej atmosferze szlifujemy swoje artystyczne SUPER MOCE! Spotykać się będziemy od marca do listopada 2019 w Galerii Biały Kruk na ul. Koraszewskiego 1 w Opolu. Z myślą o mieszkańcach Opola, miłośnikach rękodzieła artystycznego z pasją do tworzenia, przeprowadzimy cykl 7 spotkań warsztatowych w oparciu o techniki artystyczne, które na co dzień wykorzystywane są przez nas w pracy z podopiecznymi i pracownikami Fundacji DOM. Będziemy rozwijać zatem tematy tj.: krawiectwo, tkactwo, obróbka drewna, ceramika, filcowanie, grafika.

Techniki atrakcyjne dla uczestników, wielokrotnie trudne do zrealizowania we własnym zakresie, bez odpowiedniego sprzętu i narzędzi. Uczestnicy mają zatem niepowtarzalną okazję rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w zakresie technik artystycznych.

Projekt, realizowany jest przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Opola (bardzo dziękujemy!) , a więc warsztaty są bezpłatne, a wykonane dekoracje są własnością uczestników warsztatów.

Zapraszamy!