Spotkanie ze Świętym Mikołajem 2023r.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem dla podopiecznych Fundacji Dom

Kochane Dzieci, serdecznie zapraszamy Was na spotkanie ze Świętym Mikołajem , które odbędzie się dnia 06.12.2023 r. od godziny 7:30 do godz. 14:00 w pokoju rodziców na I piętrze Fundacji na ul. Szymanowskiego 1.
W tych godzinach będziecie mieć możliwość porozmawiania z Mikołajem, otrzymania prezentu, a w tym roku przygotowaliśmy dla Was również warsztaty cukiernicze i plastyczne. Na warsztatach stworzycie ozdoby, które później będziecie mogły zawiesić na choince lub podarować komuś bliskiemu na prezent świąteczny. Od 10:00 do 11:00 Św. Mikołaj odwiedzi dzieci z Pogotowia Terapeutycznego. Ten dzień zawsze na długo zostaje w naszej pamięci, w waszej na pewno też :). Mikołaj już czeka na spotkanie z Wami, zapraszamy!
Patronem imprezy jest firma TAURON.

plakat mikołajkowy 2023