TAURON i Fundacja łączą siły dla klimatu

Temat: Dzień Otwarty i Warsztaty Sensoryczne w Ogrodzie pt. ”Łączymy siły dla Klimatu” w Fundacji Dom.

Termin: dnia 12 października 2023 roku, od godziny 10:00 do 12:00.

Miejsce: w Ogrodzie Fundacji Dom przy ul. Szymanowskiego 1, wejście do ogrodu od strony parkingu za budynkiem.

Fundacja Dom serdecznie zaprasza podopiecznych Fundacji wraz z rodzicami oraz dzieci z przedszkoli zaprzyjaźnionych z Fundacją na niezapomniany Dzień Otwarty i warsztaty sensoryczne, które odbędą się w naszym urokliwym ogrodzie. Wydarzenie to jest współorganizowane wraz z naszym partnerem- firmą Tauron.

Podczas tego niezwykłego dnia chcemy połączyć siły dla klimatu, promując świadomość ekologiczną i dbałość o naszą planetę. Nasz ogród sensoryczny, pełen naturalnych doznań, stanie się miejscem inspiracji do wspólnej zabawy, radosnych aktywności na świeżym powietrzu i odkrywania różnorodnych doznań sensorycznych, których można doświadczyć dzięki temu, co daje nam natura.

Główne atrakcje to:

• Gry i zabawy na świeżym powietrzu, które zapewnią mnóstwo radości i aktywności fizycznej.
  • Warsztaty sensoryczne, przy których dzieci będą miały okazję do eksploracji swoich zmysłów i wyrażania siebie poprzez różnorodne bodźce.
  • Wspólne sadzenie drzewa, symboliczna akcja przyczyniająca się do zazieleniania naszego środowiska.

Partnerem tego wydarzenia jest Tauron. Razem “Łączymy Siły dla Klimatu” i inspirujemy do dbania o naszą planetę. Bardzo dziękujemy firmie TAURON za wsparcie i zaangażowanie w naszą misję. Dziękujemy również wszystkim przyjaciołom i pracownikom, którzy tworzą razem z nami wyjątkową atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia  udziału w tym wyjątkowym dniu. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności i o punktualne przybycie o godzinie 10:00.

Fundacja Dom jest organizacją non-profit, która od lat wspiera osoby ze szczególnymi potrzebami i niepełnosprawnościami w osiąganiu pełni swojego potencjału. Naszym celem jest stworzenie otwartego i wspierającego środowiska, które pozwala podopiecznym Fundacji na maksymalne rozwijanie swoich możliwości.

Kontakt dla mediów: e-mail , Jowita Kempska tel. 774004416, lub Karolina Samsel tel. 774743280,

Więcej informacji o Fundacji Dom można znaleźć na naszej stronie internetowej: fundacja-dom.opole.pl

plakat warsztaty sensoryczne pt. "Łączymy siły dla Klimatu"