BAL „DOM DLA SERC”

Bal Charytatywny Fundacji Dom „Dom dla serc” to wyjątkowe wydarzenie, które powstało z myślą o darczyńcach Fundacji DOM.

Podczas Balu odbywa się gala wręczenia nagród dla największych dobroczyńców Fundacji, którzy w danym roku w szczególny sposób zaangażowali się w naszą działalność. Nagroda „Dom dla Serc” przyznawana jest od 2014 roku w pięciu kategoriach:

1. indywidualny darczyńca,
  2. darczyńca instytucjonalny,
  3. przyjazny urzędnik,
  4. wolontariusz roku,
  5. partner wspierający.

W ten sposób Fundacja DOM pragnie okazać wdzięczność wszystkim darczyńcom, którzy wspierają ideę pomocy osobom niepełnosprawnym.

Bal to również aukcje charytatywne oraz loteria fantowa oraz koncerty i pokazy artystyczne. Dochód z Balu zasila konto kampanii Radości Małe i Duże. Kampania ma na celu zapewnienie ciągłej i kompleksowej rehabilitacji dzieciom (małym) i dorosłym (dużym) niepełnosprawnym, aby mogli czerpać z życia radość, jak każdy z nas.