Zapraszamy na 29 Festyn Fundacji Dom

Kolorowy DOM: 29. Festyn Fundacji DOM na Placu Wolności w Opolu

Już 23 czerwca 2024 roku Plac Wolności w Opolu zapełni się radością, kolorami i uśmiechami podczas 29. Festynu Fundacji DOM. Tegoroczna edycja, przebiegająca pod hasłem “Kolorowy DOM”, to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale także ważne wydarzenie, które ma na celu przybliżenie mieszkańcom Opola i okolic działalności Fundacji DOM.

Festyn, który wpisał się w serca Opolan

Festyn Fundacji DOM to wydarzenie, które na stałe wpisało się w harmonogram kulturalnych atrakcji regionu. Od lat gromadzi on mieszkańców, przyjaciół Fundacji oraz osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o jej działalności. Dzięki temu cyklicznemu wydarzeniu, Fundacja ma możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć oraz planów na przyszłość, a także zwiększenia swojej rozpoznawalności w społeczeństwie.

Kolorowy DOM – w stronę wspierania niezależności

Tegoroczny festyn odbywa się pod hasłem “Kolorowy DOM”, co nawiązuje do nowego, dużego projektu Fundacji – budowy mieszkań wspomaganych dla osób z niepełnosprawnościami. Budynek przekazany przez miasto wymaga generalnego remontu, a podczas festynu będzie można usłyszeć więcej o tym przedsięwzięciu, poznać dotychczasowych sponsorów i dowiedzieć się, jak można wesprzeć ten ważny projekt.

Zaangażowanie, które zmienia życie

Festyn Fundacji DOM to nie tylko święto radości i wspólnej zabawy, ale również wydarzenie o głębokim znaczeniu terapeutycznym. Uczestnictwo w festynie pozwala osobom z niepełnosprawnościami aktywnie zaangażować się w życie społeczne i zawodowe, co jest niezwykle ważne dla ich integracji i samodzielności. Poprzez takie inicjatywy, Fundacja DOM pomaga budować bardziej inkluzywne społeczeństwo, w którym każdy ma swoje miejsce.

Przyjdź i wesprzyj naszą inicjatywę

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola i okolic do udziału w 29. Festynie Fundacji DOM. To doskonała okazja, aby spędzić czas w rodzinnej atmosferze, dowiedzieć się więcej o działalności Fundacji i jej projektach, a także wesprzeć budowę mieszkań wspomaganych dla osób z niepełnosprawnościami. Wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego!

Program festynu

Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji: występy artystyczne, stoiska z rękodziełem, gry i zabawy dla dzieci oraz pyszne jedzenie. Na scenie wystąpią miedzy innymi: Zespół Na Górze, Anastazja Dziedzic, Zespół Pieśni i Tańca z Opola czy Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chrząstowic. Nie zabraknie także informacji o możliwościach wsparcia oraz spotkań z osobami, które już skorzystały z pomocy Fundacji.

Niech 23 czerwca 2024 roku będzie dniem, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Przyjdź na Plac Wolności w Opolu i dołącz do “Kolorowego DOMU”! Razem możemy stworzyć lepszą przyszłość dla osób z niepełnosprawnościami.

grupa uczestników festynu fundacji dom stoi na scenie przy makiecie
Część zarządu fundacji na widowni bije brawo uczestnikom
Ludzie siedzacy na widowni oklaskują występy podczas festynu fundacji dom
plakat festyn 2024